مرکز 16 آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلیدرباره مرکزفرم تماسآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > نشست هم اندیشی معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری ، رئیس اتاق اصناف ، روسای اتحادیه های صنفی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 شهداء شهرستان پاکدشت در محل فرمانداری


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی برگزار گردید:

نشست هم اندیشی معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری ، رئیس اتاق اصناف ، روسای اتحادیه های صنفی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 شهداء شهرستان پاکدشت در محل فرمانداری

 

 در این نشست گزارشی از اقدامات مشترک انجام شده در راستای مهارت آموزی و ارتقاء مهارت اعضاء اتحادیه های صنفی شهرستان و همچنین رعایت دستورالعمل ماده 13 قانون نظام صنفی  بحث و بررسی و بر گسترش همکاری های فی مابین تاکید شد.

جناب آقای علیمحمدی معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری پاکدشت عنوان کرد : اهمیت و جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در ایجاد شغل و جهش تولید بسیار مهم و موثر بوده و  از لزوم مهارت آموزی و نهادینه کردن فرهنگ مهارت و کارآفرینی در بین جوانان و نوجوانان و اقشار مختلف جامعه تاکید کردند .

در ادامه مهندس پرویز نوروزی رئیس اتاق اصناف شهرستان پاکدشت ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت و همکاری های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در ارائه خدمات آموزشی و گواهینامه های مهارتی به جوامع هدف اتاق اصناف پاکدشت در راستای اجرای ماده 13 قانون نظام صنفی و اخذ پروانه کسب  عنوان کرد : گسترش این همکاری ها و برگزاری چنین نشستهایی جهت ایجاد هماهنگی و همکاری بیشتر قطعا باعث رشد و شکوفایی صنوف در شهرستان خواهد شد.

 مهدی مرادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ضمن تشریح زمینه های فعالیتهای مشترک با اصناف و اتحادیه های صنفی در سطع شهرستان  این همکاری را نمونه و قابل تحسین دانست و خواستار حفظ تعامل و حمایتهای بیش از پیش از طرف صنوف و اتحادیه های صنفی شهرستان گردید.

در ادامه این نشست در خصوص تشکیل کمیته های  آزمون عملی ویژه اصناف ، مهارت آموزی در محیط کار واقعی و .... پیشنهادات و مطالبی عنوان و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. .

در پایان این جلسه صمیمی معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری از رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پاکدشت تشکر و قدردانی کردند و مجددا فرا رسیدن هفته ملی مهارت و کارآفرینی را به خانواده خدوم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تبریک عرض نمودند. 

 


١٣:٠٣ - 1399/05/06    /    شماره : ٥٠٠٩    /    تعداد نمایش : ٤٣٨نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9593 | بازدید امروز : 19 | کل بازدید : 66704 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/3750 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.