مرکز 16 آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

دوشنبه ٠٤ بهمن ١٤٠٠
صفحه اصلیدرباره مرکزفرم تماسآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت ابراز خرسندی کردند که جوانان تحصیل کرده جویای کار با بهره مندی از آموزش های مهارتی راه رسیدن به اشتغال پایدار و کسب درآمد را برای خود هموار کنند.


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار جدیدپاکدشت:

مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت ابراز خرسندی کردند که جوانان تحصیل کرده جویای کار با بهره مندی از آموزش های مهارتی راه رسیدن به اشتغال پایدار و کسب درآمد را برای خود هموار کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای پاکدشت :

در روز سه شنبه مورخ 99/10/09 مرادی وجدانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 شهدای پاکدشت با فرماندار جدید این شهرستان جناب آقای یوسفی جمارانی  دیدار بعمل آوردند: مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت ابراز خرسندی کردند که جوانان تحصیل کرده جویای کار با بهره مندی از آموزش های مهارتی راه رسیدن به اشتغال پایدار و کسب درآمد را برای خود هموار کنند.

ایشان همچنان ابراز داشتند که با توجه به وجود شهرک های صنعتی انبوه در اطراف شهرستان ، در حال حاضر نیاز به نیروی کار ماهر و متخصص و متناسب با نیاز صنایع شهرستان بسیار مهم و ضروری می باشد  که مسئولیت مراکز آموزش فنی و حرفه ای دراین امر بسیار خطیر و موثر است.

در ادامه ایشان به توسعه آموزش های مهارتی در رشته های مشاغل خانگی و همچنین آموزش در حوزه صنعت  تاکید داشته و از اقدامات فنی و حرفه ای شهرستان در زمینه آموزش به ساکنین سکونتگاههای غیر رسمی تشکر و قدردانی کردند و خواستار تامین و تربیت نیروهای کار مورد نیاز جهت اشتغال در واحدهای تولیدی و صنعتی شدند.

در ادامه جناب آقای مرادی گزارش مبسوطی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در سال 1398 و 9 ماهه سال جاری پرداختند.

درپایان یوسفی جمارانی ،از خدمات و زحمات مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر نمودند و ابراز داشتند که در آینده ای نزدیک از این مرکز بازدید بعمل می آورند.

 

 


١٢:٠٠ - 1399/10/10    /    شماره : ٥٣٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٨نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7535 | بازدید امروز : 79 | کل بازدید : 53292 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 0/4374 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.