مرکز 16 آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

يکشنبه ٠٢ مهر ١٤٠٢
صفحه اصلیدرباره مرکزفرم تماسآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > مهدی مرادی وجدانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت با محسن اردستانی فرماندار جدید این شهرستان در راستای تعاملات اثر بخش و ظرفیت های موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت دیدار و گفتگو کرد.


  چاپ        ارسال به دوست

نشست رئیس مرکزآموزش فنی وحرفه ای پاکدشت بافرماندار جدیداین شهرستان

مهدی مرادی وجدانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت با محسن اردستانی فرماندار جدید این شهرستان در راستای تعاملات اثر بخش و ظرفیت های موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت دیدار و گفتگو کرد.

 

اردستانی اظهارداشت: با توجه به وجودشهرک های صنعتی انبوه دراطراف شهرستان،درحال حاضر نیازبه نیروی کارماهر و متخصص و متناسب بانیاز صنایع شهرستان بسیار مهم وضروری است که مسئولیت مراکز آموزش فنی وحرفه ای دراین امر بسیارخطیر وموثراست.

وی درادامه به توسعه آموزش های مهارتی در رشته های مشاغل خانگی وهمچنین آموزش درحوزه صنعت تاکید واز اقدامات فنی وحرفه ای شهرستان در این زمینه تشکر و قدردانی کرده وخواستار تامین وتربیت نیروهای متخصص مورد نیازدر واحدهای تولیدی وصنعتی  شد.

در پایان مرادی نیزگزارشی از اقدامات وفعالیت های انجام شده درسال جاری و سنوات گذشته  از مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت ارائه داد و از فرماندار این شهرستان جهت بازدید از کارگاههای آموزشی این مرکز نیز دعوت بعمل آورد .

 

 


٠٨:٢٦ - 1401/03/01    /    شماره : ٧٥٩٤    /    تعداد نمایش : ٢١٨نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 12597 | بازدید امروز : 54 | کل بازدید : 85912 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2344 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.