مرکز 16 آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

يکشنبه ٠٢ مهر ١٤٠٢
صفحه اصلیدرباره مرکزفرم تماسآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
همایش ها و مسابقات
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
 • معرفی مرکز16شهدای پاکدشت
  معرفی مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان پاکدشت ورشته های آموزشی آن

 • جشن مهارت و مسابقه ی شیرینی پزی در مجتمع شهید هاشمی نژاد
  رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای شهرستان پاکشت در مراسم جشن مهارت و مسابقه شیرینی پزی در مجتمع شهید هاشمی نژاد حصار امیر پاکدشت از اهمیت و جایگاه رشته های مشاغل خانگی در اقتصاد خانواده اشاره کرد

 • در سال1397یک هزار و ۲۰۰ نفر در پاکدشت با حضور در مراکز فنی و حرفه ای دولتی و خصوصی، آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت دیده و مدرک رسمی دریافت کردند.
  مهدی مرادی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آموزش های فنی و حرفه ای باعث ایجاد فرصت های شغلی پایدار و مولد شده و زمینه جذب افراد به بازار کار را فراهم می کند. وی افزود: سال گذشته یک هزار و ۲۰۰ نفر شامل دختران و پسران جویای کار با حضور در مراکز فنی و حرفه ای دولتی و خصوصی، آموزش های تخصصی دیده و مدرک رسمی دریافت کردند، مدرکی که

 • با کسب مهارت به سمت مبارزه با بیکاری و رونق تولید حرکت خواهیم کرد
  حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای لزومی ، امام جمعه شهرستان پاکدشت در خطبه های نماز جمعه این هفته مورخ 4 مردادماه 98 ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی مهارت و کارآفرینی ،به مهارت آموزان ، کارآفرینان و

 • ماموریت و رسالت این سازمان ایجاد اشتغال پایدار و مولد ،کارآفرینی و کاهش فقر و بیکاری در جامعه است
  مهدی مرادی وجدانی به مناسبت هفته ملی مهارت سخنران خطبه پیش از نماز جمعه 4 مرداد ماه شهرستان پاکدشت بود مرادی تصریح کرد : امروزه بدون شک آمیختن دانش با مهارت برای جوانان و نسل مولد کشورمان خصوصا شهرستان پاکدشت ، زمینه ساز اشتغال مولد و توام با کارآفرینی ، تاثیر بسیار زیادی در رونق تولید و توانمند

درراستای اجرای طرح توانمند سازی مهارت دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی صورت پذیرفت :
نشست هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت با معاون آموزش دانشکده فناوری و کشاورزی ابوریحان
نشست هم اندیشی رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان پاکدشت با دکتر فدوی معاون آموزش دانشکده فناوری کشاورزی ابوریحان در راستای توسعه تعاملات آموزش و همکاری های مشترک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پاکدشت آقای مرادی با تشریح ماموریت و رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اظهار داشت :
 ١٤:١٢ - 1402/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و تعامل با اداره بهزیستی صورت پذیرفت:
برگزاری نشست هم اندیشی روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پاکدشت از نشست هم اندیشی با رئیس وکارشناسان حوزه های مختلف آسیب های اجتماعی اداره بهزیستی این شهرستان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه تعاملات و بهره گیری از آموزش های مهارتی خبر داد.
 ١١:٣١ - 1401/07/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت:
تقدیر فرماندار پاکدشت از مدیران نمونه این شهرستان در جلسه شورای اداری
فرماندار پاکدشت در جلسه شورای اداری که با حضور ازوجی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران و مسئولان شهرستانی برگزار شد، از خدمات ارزنده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت تقدیر کرد.
 ١٢:٥٠ - 1401/06/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
*بازدید دکتر اردستانی فرماندار پاکدشت از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان پاکدشت دکتر اردستانی به همراه معاونت مالی و برنامه‌ریزی و معاونت امور عمرانی فرمانداری از کارگاههای آموزش مهارتی این مرکز بازدید میدانی بعمل آوردند و در جريان روند فعالیت های این مرکز قرار گرفتد .
در این بازدید دکتر اردستانی از اهمیت آموزش های مهارتی در وضعیت کنونی کشور و کمک به رفع معضل بیکاری اشاره کرد و گفت : با توجه به وجود شهرک های صنعتی اطراف شهرستان در حال حاضر نیاز به نیروی کار ماهر و متخصص و متناسب با نیاز صنایع شهرستان بسیار مهم و ضروری است که مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در این زمینه عملکرد مطلوبی به نمایش گذاشته است.
 ١٣:١١ - 1401/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای ارائه آموزش‌های مهارتی به آسیب دیدگان اجتماعی صورت پذیرفت:
تقدیر مدیر کل بهزیستی استان تهران از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پاکدشت
مدیرکل بهزیستی استان تهران از خدمات ارزنده رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای شهرستان پاکدشت در راستای ارائه آموزشهای مهارتی به آسیب دیدگان اجتماعی با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.
 ٠٧:٥٦ - 1401/04/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی مرکز اموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان پاکدشت، مهدی مرادی وجدانی با اعلام این خبر اظهار داشت: حضور در دوران خدمت مقدس سربازی، بستر و فرصتی مناسب برای کسب مهارت و هموار شدن مسیر اشتغال سربازان است.
مهدی مرادی وجدانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت با محسن اردستانی فرماندار جدید این شهرستان در راستای تعاملات اثر بخش و ظرفیت های موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت دیدار و گفتگو کرد.
-بازدید رؤسای ادارات تامین اجتماعی ، تعاون ، صمت ، رئیس کمسیون کارگری و مشاور اقتصادی نماینده محترم مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی از کارگاههای آموزشی مرکز فنی وحرفه ای شهرستان پاکدشت
بر پایی میز خدمت مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت به همراه سایر ادارات در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) پاکدشت
نشست مشترک رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پاکدشت با رؤسای اتحادیه ها و صنوف این شهرستان
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1460 | بازدید امروز : 58 | کل بازدید : 85916 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2344 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.