مرکز 16 آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

چهارشنبه ١٩ بهمن ١٤٠١
صفحه اصلیدرباره مرکزفرم تماسآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > به گزارش روابط عمومی مرکز اموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان پاکدشت، مهدی مرادی وجدانی با اعلام این خبر اظهار داشت: حضور در دوران خدمت مقدس سربازی، بستر و فرصتی مناسب برای کسب مهارت و هموار شدن مسیر اشتغال سربازان است.


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان پاکدشت گفت: به منظور توانمندسازی سربازان وظیفه ، طرح ارائه آموزش‌های مهارتی در پادگان‌های این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان پاکدشت، مهدی مرادی وجدانی با اعلام این خبر اظهار داشت: حضور در دوران خدمت مقدس سربازی، بستر و فرصتی مناسب برای کسب مهارت و هموار شدن مسیر اشتغال سربازان است.

 

مرادی تصریح کرد: ارائه آموزش‌ها به صورت مهارت آموزی در محیط  واقعی کار در پادگان‌ها و در کارگاه های آموزشی مرکز شماره ۱۶ پاکدشت آغاز شده و پس از پایان دوره و انجام سنجش مهارت که به دو صورت تئوری و عملی برگزار می شود، به شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند گواهینامه بین‌المللی الکترونیکی مهارت اعطاء می‌شود.

وی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۳۰ هزار نفر ساعت آموزش‌های مهارتی در حرفه‌های گوناگون به سربازان وظیفه شهرستان پاکدشت ارائه شده است.

 

 


٠٩:٠٢ - 1401/03/28    /    شماره : ٧٦٨٨    /    تعداد نمایش : ١٣٩نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11428 | بازدید امروز : 42 | کل بازدید : 77752 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/4375 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.